Utorok 21. Máj 2024 , meniny má Zina Mapa stránky
POWEL s.r.o.
Moyzesova 43, 080 01 Prešov
www.powel.sk
 
    Home         
 WATERLOGIC   Úpravne vody   Descaler   Filtrácia vody   Reverzná osmóza   Dávkovače   UV dezinfekcia   Čerpadlá   Cenník   Download   Kontakt 
  Potrubné filtre plastové
  Potrubné filtre plastové BB
  Potrubné filtre odkaľovacie
  CINTROPUR
  Potrubné filtre odkaľovacie
  na horúcu vodu
  Potrubné filtre odkaľovacie
  ACQUA-BREVETTI
  Špeciálne filtre
  Filtračné vložky 2 1/2"
  Filtračné vložky BB 4 1/2"
  Filtračné média
  Filtračné systémy
  Filtre s polyfosfátmi
  SILIPHOS
  Systémy s reverznou
  osmózou
  Úprava vody
  Rozbor vody
  Pitná voda -
  hygienické limity
  Voda a človek
  Vedeli ste, že...

Mechanická filtrácia

 SS
 
   Filtračná vložka SS je vyrobená z nerezovej ocele. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou. Je vhodná aj pre horúcu vodu s potrubným filtrom rady HH.
 WR
 
   Filtračnú vložku WR tvorí premývateľná - viac násobne použiteľná nylonová sieťka navlečená na plastovej kostričke. Slúži na základnú mechanickú filtráciu vody v domácnostiach a technologických procesoch.

Mechanická filtrácia jemná

 MP
 
   Filtračná vložka MP je vyrobená z pevného polypropylénu (roztopením a vyfukovaním vlákien do formy) a slúži na jemnú mechanickú filtráciu vody. Môže sa použiť ako samostatný filter alebo ako predfilter pred ďalší filter na doúpravu pitnej vody (aktívne uhlie, KDF médium, keramická mikrofiltrácia...).
 SP
 
   Filtračná vložka SP je vyrobená z vinutého polypropylénového vlákna a slúži na jemnú mechanickú filtráciu vody. Môže sa použiť ako samostatný filter alebo ako predfilter pred ďalší filter na doúpravu pitnej vody (aktívne uhlie, KDF médium, keramická mikrofiltrácia...).
 WRC
 
   Filtračná vložka WRC je vyrobená zo skladaného polypropylénu. Je premývateľná a teda viac násobne použiteľná. Používa sa na mechanickú filtráciu vody.

Keramická mikrofiltrácia

 CEE
 
   Keramická filtračná vložka CEE slúži na filtráciu patogénnych baktérií a cýst, ktoré sa môžu vyskytovať vo vlastných zdrojoch vody. Pracuje na úrovni mikrofiltrácie, póry použitej keramiky sú menšie (cca 0,3 µm) ako rozmery baktérií, čo bráni ich prieniku cez filtračnú vložku.

Aktívne uhlie

 CB
 
   Filtračná vložka s lisovaným aktívnym uhlím. Preukazuje zvýšenú schopnosť v odstraňovaní mechanických nečistôt.
 EA
 
   Filtračná vložka s aktívnym uhlím.
 EAK
 
   Filtračná vložka s aktívnym uhlím a KDF médiom
 EAKP
 
   Plniteľná filtračná vložka s aktívnym uhlím a KDF médiom
 EAP
 
   Plniteľná filtračná vložka s aktívnym uhlím.
 SPA
 
   Filtračná vložka s aktívnym uhlím a mechanickou filtráciou z vinutého polypropylénu.

Polyfosfáty

 EP
 
   Filtračná vložka EP slúži na ochranu zariadení pre ohrev vody (bojlerov, kotlov, prietokových ohrievačov, práčok, umývačok riadu...) pred tvorbou vodného kameňa.
 ES
 
   Filtračná vložka ES slúži na ochranu zariadení pre ohrev vody (bojlerov, kotlov, prietokových ohrievačov, práčok, umývačok riadu...) pred tvorbou vodného kameňa.

Špeciálne

 EF
 
   Filtračná vložka EF slúži na odstraňovanie železa a mangánu najmä z vlastných zdrojov vody. Náplň tvorí mangánový zeolit (PUROLITE MZ-10)
 EM
 
   Filtračná vložka EM slúži demineralizovanie vody (odstránenie katiónov aj aniónov).
 EN
 
   Filtračná vložka EN slúži na odstraňovanie dusičnanov a dusitanov najmä z vlastných zdrojov vody. Náplň tvorí anexová živica v guličkovej - gelovej forme (PUROLITE A520E)
 ER
 
   Filtračná vložka ER slúži na zmäkčovanie vody pre napúšťanie a dopúšťanie vykurovacích systémov rodinných domov s cieľom zabránenia tvorby vodného kameňa. Náplň tvorí špeciálna porézna živica - katex (PUROLITE C100E), ktorá zmäkčuje vodu na princípe výmeny iónov vápnika za ióny sodíka.

WATERLOGIC | Úpravňa vody | Descaler | Filtrácia vody | Reverzná osmóza | Dávkovače | ÚV dezinfekcia | Čerpadlá | Cenník | Download | Kontakt
webdesign by Shuster & Ori
Copyright ©1999 - 2005. All rights reserved