Piatok 19. Apríl 2024 , meniny má Jela Mapa stránky
POWEL s.r.o.
Moyzesova 43, 080 01 Prešov
www.powel.sk
 
    Home         
 WATERLOGIC   Úpravne vody   Descaler   Filtrácia vody   Reverzná osmóza   Dávkovače   UV dezinfekcia   Čerpadlá   Cenník   Download   Kontakt 
  Potrubné filtre plastové
  Potrubné filtre plastové BB
  Potrubné filtre odkaľovacie
  CINTROPUR
  Potrubné filtre odkaľovacie
  na horúcu vodu
  Potrubné filtre odkaľovacie
  ACQUA-BREVETTI
  Špeciálne filtre
  Filtračné vložky 2 1/2"
  Filtračné vložky BB 4 1/2"
  Filtračné média
  Filtračné systémy
  Filtre s polyfosfátmi
  SILIPHOS
  Systémy s reverznou
  osmózou
  Úprava vody
  Rozbor vody
  Pitná voda -
  hygienické limity
  Voda a človek
  Vedeli ste, že...
Potrubné filtre Aquafilter  Potrubné filtre Aquafilter
 
   Potrubné filtre pre všestranné použitie na úpravu vody v domácnostiach a priemysle. Zabezpečujú široké možnosti mechanickej filtrácie vody, či úpravu pitnej a úžitkovej vody. Dodávajú sa samostatné filtre aj ako sada s kľúčom, konzolou a mechanickou filtračnou vložkou.
Potrubné filtre PF  Potrubný filter PF
 
   Filtre pre všestranné použitie na úpravu vody v domácnostiach a priemysle. Nachádzajú využitie pri mechanickej filtrácii, ako odpieskovacie filtre pre čerpadlá, či pri úprave pitnej a úžitkovej vody. Možnosť použitia aj ako pre/post-filtre pre chemické zmäkčovanie, zariadenia na ohrev vody a pod. Súčasťou dodávky sú kľúč a konzola.
Potrubné filtre ST  Potrubný filter ST
 
   Potrubné filtre ST sú vyrábané v kvalite zaručenej podľa UNI EN ISO 9001. Filtre pre všestranné použitie na úpravu vody v domácnostiach ale aj v laboratóriách či priemysle. Vhodné na mechanickú filtráciu vody, ako odpieskovacie filtre pred čerpadlá, na doúpravu pitnej vody alebo ako pre/post-filtre pre technologické zariadenia.
Potrubné filtre PR  Potrubný filter PR
 
   Potrubné filtre PR sú vyrábané v kvalite zaručenej podľa UNI EN ISO 9001. Veľmi vhodné pre použitie v priemysle spracovania a úpravy potravín, pre nápojové automaty, laboratórne zariadenia ale aj v domácnostiach pre úpravu pitnej a úžitkovej vody. Majú veľmi dobrú odolnosť voči fyzickému poškodeniu a vysokému tlaku.
Potrubné filtre HH  Potrubný filter HH
 
   Potrubné filtre HH sú vyrábané v kvalite zaručenej podľa UNI EN ISO 9001. Široké spektrum aplikácií pre filtráciu rôznych kvapalín pri vysokých teplotách a tlakoch. Filtre STAGON HH majú dobrú chemickú kompatibilitu a umožňujú tak filtrovať okrem horúcej vody aj alkoholy, benzín, hydraulické oleje a iné horúce kvapaliny. Majú veľmi dobrú odolnosť voči fyzickému poškodeniu a vysokému tlaku.

WATERLOGIC | Úpravňa vody | Descaler | Filtrácia vody | Reverzná osmóza | Dávkovače | ÚV dezinfekcia | Čerpadlá | Cenník | Download | Kontakt
webdesign by Shuster & Ori
Copyright ©1999 - 2005. All rights reserved