Utorok 21. Máj 2024 , meniny má Zina Mapa stránky
POWEL s.r.o.
Moyzesova 43, 080 01 Prešov
www.powel.sk
 
    Home         
 WATERLOGIC   Úpravne vody   Descaler   Filtrácia vody   Reverzná osmóza   Dávkovače   UV dezinfekcia   Čerpadlá   Cenník   Download   Kontakt 
 Merlin™ - filtračný systém s reverznou osmózou
   Filtračný systém s dvomi vysokokapacitnými nízkotlakovými membránami vyčistí za deň priemerne 2730 l vody. Tento vysoký výkon otvára nové možnosti pre domáce aj priemyselné aplikácie. Merlin™ je filtračný systém s jednoduchou inštaláciou a použitím, zaberá veľmi malý priestor a okrem pravidelnej výmeny filtračných vložiek nevyžaduje náročný servis. Navyše, uhlíkové filtre zaisťujú najlepšiu kvalitu a výbornú chuť vody.
Zariadenie vlastní ANSI-NSF 58 certifikát. Systém Merlin™ je dodávaný so štandardnou páčkovou batériou.Popis a hlavné vlastnosti:

Systém na úpravu vody Merlin® je revolučným riešením v technológii čistenia vody reverznou osmózou, priamo z laboratórií GE. Predstavuje prietočný systém a nepotrebuje žiadny zásobník na vodu ani pomocné čerpadlo. Pre použitie systému je potrebné splniť len dve požiadavky - trochu priestoru, zvyčajne pod kuchynským drezom a zdroj studenej vody nablízku. Merlin® využíva tlak vody na proces opačný k prírodnému fyzikálnemu javu, ktorým je osmóza. Voda pod tlakom preniká cez semi-permeabilnú membránu, pričom sa odfiltrujú znečisťujúce látky. Pre čo najlepšiu účinnosť je systém vybavený pre-filtrom z lisovaného aktívneho uhlia a post-filtrom s granulovaným aktívnym uhlím.

Filtračný proces pozostáva zo štyroch stupňov:

1. Prvý stupeň - pre-filtrácia používa vysoko-kapacitnú filtračnú vložku z lisovaného aktívneho uhlia pre odstránenie chlóru, organických látok a ďalších chemikálií.
2. Druhý a tretí stupeň - používa dve nezávislé RO membrány pre filtráciu baktérií, pesticídov a ďalších škodlivých chemických látok, ktoré menia chuť, farbu a vôňu vody.
3. Štvrtý stupeň - finálna filtrácia používa in-line filtračnú vložku s aktívnym uhlím vyrobeným z kokosových orechov pre odstránenie zvyšku organických látok a vylepšuje vôňu, chuť a celkovú kvalitu vody.

Technické špecifikácie
Priemerný výkon 2,84 l/min, 4090 l/24 hod
Priemerná účinnosť - zníženie TDS 95%
Pomer čistej a odpadovej vody 1:2
Tlak vstupnej vody min. / max. 2,8 bar / 5,5 bar
Teplota vstupnej vody min. / max. 4,4°C / 37,8°C
TDS vstupnej vody min. / max. 50 mg/l / 2000 mg/l
Rozmery V x Š x H 433 x 517 x 246 mm

WATERLOGIC | Úpravňa vody | Descaler | Filtrácia vody | Reverzná osmóza | Dávkovače | ÚV dezinfekcia | Čerpadlá | Cenník | Download | Kontakt
webdesign by Shuster & Ori
Copyright ©1999 - 2005. All rights reserved